• фитнес;
• солариум;
• сауна;
• нуга бест легло.

С 8 медала се завърнаха състезателите на клуба от последния ХІV-ти Национален турнир за юноши и девойки, провел се през уикенда на Боровец.

С два златни и един бронзов медал се завърнаха четири състезатели от КА Виолена от провелия се в Австрия Открит международен турнир по спортна аеробика. При 12 държави участнички Тихомир Баротев за пореден път доказа класата си на световен шампион при 14 годишните, като спечели златния медал,а също с лекота и много овации заедно с партньорката си Димана Николова спчелиха и втория златен медал при смесените двойки в същата възрастова група.В оспорваната надпревара в същата категория отново при 14 год.Деметра Лачева и Ангел Казаков спечелиха и бронзовия медал. Само 15 стотни не достигнаха на тройката Николова,Баротев,Лачева да вземат бронзовия медал,като освен настъпване на линия,бяха и с първи стартов жребий, на финалите.

С 9 медала и 6 спечелени квоти за участие в Световното първенство по спортна аеробика се завърнаха състезателите на КА Виолена от проведеното през уикенда ХVІ-то Държавно първенство по спортна аеробика за деца, юноши и девойки в Боровец.

·Грабнати ваучери3 · Грабомани закупили офертата2 · Преглеждания на офертата848
Дата на стартиране на офертата16.04.2018г · Офертата се е промотирала 10 дни10 · Средна оценка за офертата от 1 ревю.